Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de verificare stangatoare

Număr anunț
DA21330879
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "Endes Jozsef" Sansimion (CUI 12812451)
Furnizor / câștigător
EXIMP MARATON SRL (CUI RO7786429)
Cod CPV
50413200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
956,71 RON
Valoare atribuită
956,71 RON
Data publicării
28.09.2018 09:21
Termen limită
03.10.2018 17:00
Data finalizării
28.09.2018 13:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

956,71 RON

din 956,71 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.