Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de recertificare ISO 9001
- Număr anunț
- DA21329635
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN MURES (CUI 8089381)
- Furnizor / câștigător
- TUV Rheinland Romania (CUI RO13477711)
- Cod CPV
- 79132000-8 · Servicii de certificare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.180 RON
- Valoare atribuită
- 9.180 RON
- Data publicării
- 28.09.2018 08:19
- Termen limită
- 03.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.09.2018 13:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.180 RON
din 9.180 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro