Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Aspirator multifunctional Karcher WD 3, 17 L, 1000 W
- Număr anunț
- DA21916544
- Autoritate contractantă
- SCOALA CU CLS.I-VIII MIHAILESTI (CUI 28068979)
- Furnizor / câștigător
- FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
- Cod CPV
- 39713430-6 · Aspiratoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 327,72 RON
- Valoare atribuită
- 327,72 RON
- Data publicării
- 03.12.2018 10:25
- Termen limită
- 08.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.12.2018 11:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
327,72 RON
din 327,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro