Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Multifunctional Kyocera ECOSYS M4125idn, laser monocrom A3, duplex, retea, RADF
- Număr anunț
- DA21908645
- Autoritate contractantă
- Centrul NationalClinic de Recuperare Neuropsihomotorie Copii Dr. Nicolae Robanescu (CUI 21101334)
- Furnizor / câștigător
- IAŞI IT SRL (CUI RO30767707)
- Cod CPV
- 31712348-1 · Diode laser (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.668 RON
- Valoare atribuită
- 4.668 RON
- Data publicării
- 29.11.2018 14:41
- Termen limită
- 05.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.12.2018 09:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.668 RON
din 4.668 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro