Ofertă acceptată Cumpărare directă

PULPA VITA

Număr anunț
DA21673134
Autoritate contractantă
G.P.P.NR.13 (CUI 29074910)
Furnizor / câștigător
TRANSEURO SRL (CUI RO1753287)
Cod CPV
15111100-0 · Carne de vita (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
119,50 RON
Valoare atribuită
119,50 RON
Data publicării
07.11.2018 08:29
Termen limită
12.11.2018 17:00
Data finalizării
08.11.2018 09:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

119,50 RON

din 119,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.