Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Fier de calcat TEFAL Virtuo FV1713E0, 2000W, 90g/min, sistem anti-calcar, Albastru
- Număr anunț
- DA21913773
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE CERCETARI ECO-MUZEALE "GAVRILA SIMION (CUI 4165680)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 39713510-1 · Fiare de calcat cu aburi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 75,63 RON
- Valoare atribuită
- 75,63 RON
- Data publicării
- 03.12.2018 08:46
- Termen limită
- 08.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.12.2018 14:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
75,63 RON
din 75,63 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro