Ofertă acceptată Cumpărare directă

RAFT BRICOL 30-180X90X30CM GRI 70KG

Număr anunț
DA21675819
Autoritate contractantă
COMUNA BARCANESTI (CUI 2845311)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39152000-2 · Rafturi mobile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
655,44 RON
Valoare atribuită
655,44 RON
Data publicării
07.11.2018 10:16
Termen limită
12.11.2018 17:00
Data finalizării
07.11.2018 12:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

655,44 RON

din 655,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.