Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie Ghirlande pentru sarbatorile de Craciun
- Număr anunț
- DA21671849
- Autoritate contractantă
- Comuna Floresti - Stoenesti (Primaria) (CUI 5123799)
- Furnizor / câștigător
- CREATIV NIŢĂ CONSTRUCT SRL (CUI 38304970)
- Cod CPV
- 31522000-1 · Ghirlande luminoase pentru pomul de Craciun (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 32.210 RON
- Valoare atribuită
- 32.210 RON
- Data publicării
- 06.11.2018 16:15
- Termen limită
- 12.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.11.2018 08:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
32.210 RON
din 32.210 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro