Ofertă refuzată Cumpărare directă

STENT URETERAL DUBLU J , SONDA COOK JJ dublu J (set complet)

Număr anunț
DA21335750
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Turda (CUI 4287971)
Furnizor / câștigător
NEW ELLE MEDICAL SRL (CUI RO27451231)
Cod CPV
33184100-4 · Implanturi chirurgicale (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
130 RON
Valoare finală
130 RON
Data publicării
28.09.2018 12:21
Termen limită
03.10.2018 17:00
Data finalizării
28.09.2018 12:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.