Ofertă acceptată Cumpărare directă

Fludor 1mm/250gr.

Număr anunț
DA21682941
Autoritate contractantă
TELECOMUNICATII CFR SA (CUI RO15034095)
Furnizor / câștigător
QUINTRIX IMPEX SRL (CUI RO6780002)
Cod CPV
44315320-0 · Materiale de sudare puternica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
54,62 RON
Valoare atribuită
54,62 RON
Data publicării
07.11.2018 14:10
Termen limită
12.11.2018 17:00
Data finalizării
07.11.2018 15:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

54,62 RON

din 54,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.