Ofertă refuzată Cumpărare directă

STEAG ROMANIA

Număr anunț
DA21886166
Autoritate contractantă
ORASUL NAVODARI (CUI 4618382)
Furnizor / câștigător
ELIANA FAVORIT 2009 SRL (CUI 31475530)
Cod CPV
35821000-5 · Steaguri (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.600 RON
Valoare finală
4.600 RON
Data publicării
28.11.2018 11:28
Termen limită
03.12.2018 17:00
Data finalizării
03.12.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.