Ofertă acceptată Cumpărare directă

ABSOLUT decol. albastru 500gr

Număr anunț
DA21920284
Autoritate contractantă
Centrul Scolar pentru Educatie Incluziva "Albatros" Constanta (CUI 4304649)
Furnizor / câștigător
FARMEC SA (CUI RO199150)
Cod CPV
33700000-7 · Produse de ingrijire personala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
52,90 RON
Valoare atribuită
52,90 RON
Data publicării
03.12.2018 12:10
Termen limită
08.12.2018 17:00
Data finalizării
03.12.2018 16:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

52,90 RON

din 52,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.