Ofertă acceptată
Cumpărare directă
25 seturi schi,bete,legaturi,ghete schi fond
- Număr anunț
- DA21913132
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII UM 01932 Brasov (CUI 4443256)
- Furnizor / câștigător
- KILLY PREST S.R.L. (CUI RO6884674)
- Cod CPV
- 37411100-3 · Echipament de schi si de snowboard (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.537,82 RON
- Valoare atribuită
- 18.537,82 RON
- Data publicării
- 03.12.2018 07:46
- Termen limită
- 08.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.12.2018 09:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
18.537,82 RON
din 18.537,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro