Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Camasi populare cu poale pentru femei brodate/ Camasi populare cu poale pentru barbati
- Număr anunț
- DA21912205
- Autoritate contractantă
- CENTRUL CULTURAL BUCOVINA (CUI 25345587)
- Furnizor / câștigător
- DOREXIM SRL (CUI RO6095603)
- Cod CPV
- 37810000-9 · Articole pentru lucrari de artizanat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.300 RON
- Valoare finală
- 24.300 RON
- Data publicării
- 30.11.2018 13:37
- Data finalizării
- 03.12.2018 10:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.