Ofertă acceptată Cumpărare directă

Articole sportive

Număr anunț
DA21907663
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ,, ALEXANDRU IOAN CUZA" , SAT POTIGRAFU COMUNA GORGOTA (CUI 29075559)
Furnizor / câștigător
ROUMASPORT (DECATHLON) (CUI RO23727785)
Cod CPV
37400000-2 · Articole si echipament de sport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.823,21 RON
Valoare atribuită
2.823,21 RON
Data publicării
29.11.2018 14:08
Termen limită
08.12.2018 17:00
Data finalizării
03.12.2018 10:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.823,21 RON

din 2.823,21 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.