Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparatie imprimanta Epson L220 -1 buc, Reparatie imprimanta Brother-1 buc,,Reparatie imprimanta Lex
- Număr anunț
- DA21383500
- Autoritate contractantă
- Unitatea militara 0758 Brasov (CUI 34498792)
- Furnizor / câștigător
- BEST TECH SRL (CUI RO11395593)
- Cod CPV
- 50323000-5 · Servicii de reparare si de intretinere a perifericelor informatice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.302,52 RON
- Valoare atribuită
- 6.302,52 RON
- Data publicării
- 04.10.2018 09:18
- Termen limită
- 09.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.10.2018 10:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.302,52 RON
din 6.302,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro