Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 3,7% sub estimat
Videoproiector BENQ 3D TH 683
- Număr anunț
- DA21880448
- Autoritate contractantă
- Comuna Manesti (Primaria Manesti) (CUI 4344619)
- Furnizor / câștigător
- SC SHIDO SRL TARGOVISTE TARGOVISTE B-DUL INDEPENDENTEI BL A1 AP 66 (CUI 913240)
- Cod CPV
- 38652120-7 · Videoproiectoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.621 RON
- Valoare atribuită
- 4.450 RON 3,7% sub estimat
- Data publicării
- 27.11.2018 16:21
- Termen limită
- 03.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.12.2018 14:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.450 RON
din 4.621 RON estimat
3,7%
Adjudecat la 96,3% din estimat · economie 171 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.