Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Frigider Heinner HF-100A+, 100 l, Clasa A+, H 83.9 cm, Alb [HF-100A+]
- Număr anunț
- DA21923739
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 01517 (CUI 4447371)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 39711130-9 · Frigidere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 967,06 RON
- Valoare atribuită
- 967,06 RON
- Data publicării
- 03.12.2018 13:50
- Termen limită
- 08.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.12.2018 15:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
967,06 RON
din 967,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro