Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE INTRETINERE

Număr anunț
DA21923538
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC ECONOMIC"ELINA MATEI BASARAB (CUI 24560226)
Furnizor / câștigător
ANDREAS NICODAR SMART SRL (CUI 38105349)
Cod CPV
39715300-0 · Echipament pentru instalatii de apa si canalizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
852,92 RON
Valoare atribuită
852,92 RON
Data publicării
03.12.2018 13:45
Termen limită
08.12.2018 17:00
Data finalizării
03.12.2018 13:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

852,92 RON

din 852,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.