Ofertă acceptată Cumpărare directă

Indium tin oxide coated glass slide, 8-1

Număr anunț
DA21323536
Autoritate contractantă
Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI RO5394950)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.647,04 RON
Valoare atribuită
3.647,04 RON
Data publicării
27.09.2018 12:55
Termen limită
02.10.2018 17:00
Data finalizării
28.09.2018 08:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.647,04 RON

din 3.647,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.