Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET POM SI ACCESORII PENTRU CRACIUN

Număr anunț
DA21920954
Autoritate contractantă
ORASUL FLAMANZI (CUI 3372173)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39298910-9 · Pom de Craciun (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
592,56 RON
Valoare atribuită
592,56 RON
Data publicării
03.12.2018 12:31
Termen limită
08.12.2018 17:00
Data finalizării
03.12.2018 12:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

592,56 RON

din 592,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.