Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Frigider cu 1 usa ARCTIC ANFB155+, 138 l, 101.7 cm, A+, alb
- Număr anunț
- DA21920869
- Autoritate contractantă
- FEDERATIA ROMANA DE POLO (CUI 4203768)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 39711130-9 · Frigidere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 697 RON
- Valoare atribuită
- 697 RON
- Data publicării
- 03.12.2018 12:28
- Termen limită
- 08.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.12.2018 13:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
697 RON
din 697 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro