Ofertă acceptată Cumpărare directă

alimente

Număr anunț
DA21357131
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.2 PASCANI (CUI 32215431)
Furnizor / câștigător
Ifrim Ghe Danut Intreprindere individuala (CUI RO32681695)
Cod CPV
03212100-1 · Cartofi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
463,70 RON
Valoare atribuită
463,70 RON
Data publicării
02.10.2018 09:39
Termen limită
09.10.2018 17:00
Data finalizării
04.10.2018 13:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

463,70 RON

din 463,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.