Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Aspirator multifunctional KARCHER SE 4002 1081140, 4l, 1400W, galben-negru
- Număr anunț
- DA21919516
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala Aeroporturi Bucuresti SA (CUI RO26490194)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 33974000-8 · Aspiratoare mortuare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.117 RON
- Valoare atribuită
- 1.117 RON
- Data publicării
- 03.12.2018 11:50
- Termen limită
- 08.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.12.2018 13:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.117 RON
din 1.117 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro