Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 23,8% sub estimat
Robot de bucatarie multifunctional BOSCH MUM58259, 3.9l, 1000W, alb - gri
- Număr anunț
- DA21918740
- Autoritate contractantă
- CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA ELENA DOAMNA FOCSANI (CUI 4410542)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 39711210-4 · Roboti de bucatarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.050 RON
- Valoare atribuită
- 800 RON 23,8% sub estimat
- Data publicării
- 03.12.2018 11:30
- Termen limită
- 08.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.12.2018 13:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
800 RON
din 1.050 RON estimat
23,8%
Adjudecat la 76,2% din estimat · economie 250 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.