Ofertă acceptată Cumpărare directă

CLEMA CABLU CUI 6/7

Număr anunț
DA21690921
Autoritate contractantă
Colegiul National Mihai Eminescu Botosani (CUI 3585570)
Furnizor / câștigător
EXPERT MESERIAŞUL SRL (CUI RO32884258)
Cod CPV
44316510-6 · Feronerie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13,44 RON
Valoare atribuită
13,44 RON
Data publicării
08.11.2018 11:11
Termen limită
13.11.2018 17:00
Data finalizării
08.11.2018 12:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13,44 RON

din 13,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.