Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Ulei 10W30 Api/ Sj 1L Honda taxa 0.3 ron/kg inclus
- Număr anunț
- DA21689123
- Autoritate contractantă
- COMUNA NICULITEL (CUI 4508762)
- Furnizor / câștigător
- ABC INTERNATIONAL S.R.L. (CUI RO9624881)
- Cod CPV
- 16000000-5 · Utilaje agricole (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 63,86 RON
- Valoare atribuită
- 63,86 RON
- Data publicării
- 08.11.2018 10:10
- Termen limită
- 13.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.11.2018 13:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
63,86 RON
din 63,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro