Ofertă acceptată Cumpărare directă

NOTES ADEZIV 75x75MM DIVERSE CULORI

Număr anunț
DA21688349
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE IORGA Cluj Napoca (CUI 17989935)
Furnizor / câștigător
LECOM BIROTICA ARDEAL SRL (CUI RO11040604)
Cod CPV
22816300-6 · Post-it (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6,65 RON
Valoare atribuită
6,65 RON
Data publicării
08.11.2018 09:40
Termen limită
13.11.2018 17:00
Data finalizării
08.11.2018 12:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6,65 RON

din 6,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.