Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ACHIZITIE BLOB GLITERAT ALB 8CM
- Număr anunț
- DA21917158
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA SI MEDICALA (CUI 22970653)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
- Cod CPV
- 39298500-2 · Ornamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 241,44 RON
- Valoare atribuită
- 241,44 RON
- Data publicării
- 03.12.2018 10:44
- Termen limită
- 08.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.12.2018 13:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
241,44 RON
din 241,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro