Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet aviziere si planse SC Merghindeal

Număr anunț
DA21686334
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MERGHINDEAL (CUI 17771301)
Furnizor / câștigător
EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
Cod CPV
39162100-6 · Material pedagogic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.610 RON
Valoare atribuită
2.610 RON
Data publicării
07.11.2018 19:47
Termen limită
13.11.2018 17:00
Data finalizării
08.11.2018 09:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.610 RON

din 2.610 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.