Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PAPETARIE

Număr anunț
DA21684364
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES (CUI 11447544)
Furnizor / câștigător
NOBILA CASA PAPER SRL (CUI RO10393063)
Cod CPV
39162110-9 · Rechizite scolare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.597,49 RON
Valoare atribuită
4.597,49 RON
Data publicării
07.11.2018 15:00
Termen limită
12.11.2018 17:00
Data finalizării
07.11.2018 15:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.597,49 RON

din 4.597,49 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.