Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sursa de alimentare 12V 10A TSS-1210-D9B 9 iesiri protejate cu backup

Număr anunț
DA21682889
Autoritate contractantă
TELECOMUNICATII CFR SA (CUI RO15034095)
Furnizor / câștigător
VONREP SRL (CUI RO6721561)
Cod CPV
31600000-2 · Echipament electric (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
678,15 RON
Valoare atribuită
678,15 RON
Data publicării
07.11.2018 14:09
Termen limită
12.11.2018 17:00
Data finalizării
07.11.2018 14:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

678,15 RON

din 678,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.