Ofertă refuzată Cumpărare directă

BIXTONIM XYLO 0.1% X 10 ML NAZALE, SOL.

Număr anunț
DA21215504
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Boli Infectioase "Sf. Cuv. Parascheva" Galati (CUI 3347072)
Furnizor / câștigător
ND PHARMA SRL (CUI 22082443)
Cod CPV
33673000-8 · Medicamente impotriva maladiilor obstructive ale cailor respiratorii (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
288,90 RON
Valoare finală
288,90 RON
Data publicării
14.09.2018 12:11
Termen limită
02.10.2018 17:00
Data finalizării
28.09.2018 09:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.