Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE DEZINFECTIE SI DE DEZINSECTIE

Număr anunț
DA21372459
Autoritate contractantă
Orasul Geoagiu (Primaria) (CUI 5742426)
Furnizor / câștigător
SIMLIV PROCLEAN SRL (CUI 24241375)
Cod CPV
90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.000 RON
Valoare atribuită
1.000 RON
Data publicării
03.10.2018 10:42
Termen limită
08.10.2018 17:00
Data finalizării
04.10.2018 08:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.000 RON

din 1.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.