Ofertă acceptată Cumpărare directă

BONURI VALORICE DE CARBURANTI

Număr anunț
DA21365862
Autoritate contractantă
SCOALA CU CLASELE I-VIII PANACI (CUI 16081664)
Furnizor / câștigător
LUKOIL ROMANIA SRL (CUI RO10547022)
Cod CPV
09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.462,60 RON
Valoare atribuită
5.462,60 RON
Data publicării
02.10.2018 14:35
Termen limită
07.10.2018 17:00
Data finalizării
04.10.2018 09:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.462,60 RON

din 5.462,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.