Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sare industriala pentru deszapezire

Număr anunț
DA21334789
Autoritate contractantă
Societatea de Transport Bucuresti STB SA. (CUI 1589886)
Furnizor / câștigător
SOCIETATEA NATIONALA A SARII SA (CUI RO1590430)
Cod CPV
34927100-2 · Sare industriala pentru deszapezire (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
126.500 RON
Valoare atribuită
126.500 RON
Data publicării
28.09.2018 11:43
Termen limită
03.10.2018 17:00
Data finalizării
28.09.2018 11:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

126.500 RON

din 126.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.