Ofertă refuzată
Cumpărare directă
pachet materiale intrtinere si reparatii
- Număr anunț
- DA21668130
- Autoritate contractantă
- COMUNA FANTANELE (CUI 16380690)
- Furnizor / câștigător
- ECONOMIC S.R.L. (CUI RO2696163)
- Cod CPV
- 44167100-9 · Racorduri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 110,90 RON
- Valoare finală
- 110,90 RON
- Data publicării
- 06.11.2018 13:45
- Data finalizării
- 08.11.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.