Ofertă acceptată Cumpărare directă

Brad de Craciun

Număr anunț
DA21910882
Autoritate contractantă
Primaria Municipiului Targu Jiu (CUI 4956065)
Furnizor / câștigător
DEACONESCU RAMONA-MARIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 26889811)
Cod CPV
39298910-9 · Pom de Craciun (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.500 RON
Valoare atribuită
1.500 RON
Data publicării
29.11.2018 16:20
Termen limită
08.12.2018 17:00
Data finalizării
03.12.2018 13:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.500 RON

din 1.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.