Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Brazi de Craciun - 26 buc
- Număr anunț
- DA21910817
- Autoritate contractantă
- Primaria Municipiului Targu Jiu (CUI 4956065)
- Furnizor / câștigător
- DEACONESCU RAMONA-MARIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 26889811)
- Cod CPV
- 39298910-9 · Pom de Craciun (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.820 RON
- Valoare atribuită
- 1.820 RON
- Data publicării
- 29.11.2018 16:16
- Termen limită
- 08.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.12.2018 13:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.820 RON
din 1.820 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro