Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet promotional

Număr anunț
DA21910624
Autoritate contractantă
Goscom Cetatea Rasnov S.A. (CUI RO9922624)
Furnizor / câștigător
DĂNESCU ION-VICTOR ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 36270072)
Cod CPV
39294100-0 · Produse informative si de promovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.101,60 RON
Valoare atribuită
9.101,60 RON
Data publicării
29.11.2018 16:05
Termen limită
05.12.2018 17:00
Data finalizării
03.12.2018 12:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.101,60 RON

din 9.101,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.