Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHZITIE DIRECTA ANVELOPE CONFORM ANUNT PUBLICITAR

Număr anunț
DA21328374
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta General Magheru al Judetului Valcea (CUI 2649536)
Furnizor / câștigător
ROMSYSTEMS S.R.L. (CUI RO15304296)
Cod CPV
34350000-5 · Pneuri pentru sarcina mica si mare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.737,93 RON
Valoare atribuită
3.737,93 RON
Data publicării
27.09.2018 16:05
Termen limită
02.10.2018 17:00
Data finalizării
27.09.2018 16:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.737,93 RON

din 3.737,93 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.