Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Combustibil- brichete din material vegetal cu putere calorica mare
- Număr anunț
- DA21905242
- Autoritate contractantă
- Comuna Adunatii Copaceni (Consiliul Local al Comunei Comuna Adunatii Copaceni) (CUI 5246171)
- Furnizor / câștigător
- ABE 2009 AGRO BIO ENERGIE SRL (CUI RO25702868)
- Cod CPV
- 39225100-6 · Brichete (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.000 RON
- Valoare atribuită
- 6.000 RON
- Data publicării
- 29.11.2018 12:56
- Termen limită
- 04.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.12.2018 10:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.000 RON
din 6.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro