Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pneuri pentru sarcina mica si mare (Rev.2)
- Număr anunț
- DA21327968
- Autoritate contractantă
- primaria francesti (CUI 2541100)
- Furnizor / câștigător
- TYRESIM S.R.L. (CUI RO33249700)
- Cod CPV
- 34350000-5 · Pneuri pentru sarcina mica si mare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.285 RON
- Valoare atribuită
- 1.285 RON
- Data publicării
- 27.09.2018 15:40
- Termen limită
- 03.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.09.2018 09:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.285 RON
din 1.285 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro