Ofertă acceptată Cumpărare directă

ECHIPAMENT SPORTIV

Număr anunț
DA21692274
Autoritate contractantă
Clubul Sportiv Municipal Onesti (CUI 4353137)
Furnizor / câștigător
MARPLUS SRL (CUI RO15963777)
Cod CPV
18412100-1 · Treninguri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
117.787,54 RON
Valoare atribuită
117.787,54 RON
Data publicării
08.11.2018 11:58
Termen limită
13.11.2018 17:00
Data finalizării
08.11.2018 13:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

117.787,54 RON

din 117.787,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.