Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Proiect de 1 Decembrie FII Mandru!
- Număr anunț
- DA21903612
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA JUDETEANA DE SPORT TULCEA (CUI 27421001)
- Furnizor / câștigător
- QUICK PRINT SRL (CUI RO37625076)
- Cod CPV
- 39294100-0 · Produse informative si de promovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.510 RON
- Valoare atribuită
- 2.510 RON
- Data publicării
- 29.11.2018 12:03
- Termen limită
- 04.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.12.2018 12:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.510 RON
din 2.510 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro