Ofertă acceptată Cumpărare directă

Masina de gatit cu 4 arzatoare si cuptor OZTI

Număr anunț
DA21368527
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC MIHAI EMINESCU (CUI 4364918)
Furnizor / câștigător
TOPK UTILAJE ALIMENTARE SRL (CUI RO11687229)
Cod CPV
39314000-6 · Echipament de bucatarie industriala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.582 RON
Valoare atribuită
7.582 RON
Data publicării
02.10.2018 21:41
Termen limită
08.10.2018 17:00
Data finalizării
04.10.2018 09:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.582 RON

din 7.582 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.