Număr anunț
DA21865172
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE MORENI (CUI 4280388)
Furnizor / câștigător
UNICA MOBILA DESIGN SRL (CUI 27955689)
Cod CPV
39000000-2 · Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.016 RON
Valoare atribuită
2.016 RON
Data publicării
27.11.2018 08:31
Termen limită
04.12.2018 17:00
Data finalizării
03.12.2018 13:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.016 RON

din 2.016 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.