Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de publicitate SC CLEVER INTERPOWER SRL -referat de necesitate nr.MBR_DSI 26491/19.09.2018
- Număr anunț
- DA21312000
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE BUCURESTI (CUI 4193117)
- Furnizor / câștigător
- Grupul de Presa Roman SRL (CUI RO14376529)
- Cod CPV
- 79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 225,13 RON
- Valoare atribuită
- 225,13 RON
- Data publicării
- 26.09.2018 14:12
- Termen limită
- 01.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.09.2018 13:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
225,13 RON
din 225,13 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro