Ofertă acceptată Cumpărare directă

VACUTAINER EDTA , BIOCHIMIE - ANUNT ADV1035412

Număr anunț
DA21387615
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC FILANTROPIA (CUI 4532388)
Furnizor / câștigător
ROVAL MED SRL (CUI RO14277070)
Cod CPV
33141300-3 · Dispozitive de punctie venoasa si de prelevare de sange (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.210 RON
Valoare atribuită
2.210 RON
Data publicării
04.10.2018 11:48
Termen limită
09.10.2018 17:00
Data finalizării
04.10.2018 12:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.210 RON

din 2.210 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.