Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ulei floarea soarelui ,pet 1/1 ambalat la bax de 6 litri ,certificat de calitate
- Număr anunț
- DA21924265
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE NEFROLOGIE "DR. CAROL DAVILA (CUI 4382469)
- Furnizor / câștigător
- DOIMAN COM SRL (CUI RO6488610)
- Cod CPV
- 15411200-4 · Ulei pentru gatit (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 202,80 RON
- Valoare atribuită
- 202,80 RON
- Data publicării
- 03.12.2018 14:05
- Termen limită
- 08.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.12.2018 14:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
202,80 RON
din 202,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro